Przyjemne spanie w trójwymiarze

Idealnie dobrana pościel sprawia, że sen każdej nocy jest niezakłócony, i niezwykle komfortowy. W znakomitym zestawieniu z resztą wyposażenia, pościel 3D może stanowić rewelacyjny dodatek dekoracyjny, jak również oryginalny kontrast. Wszystkie modele sprawdzą się, gdy użytkownicy lubią przepiękne motywy na swoich pościelach w sypialni.

Urozmaicony wygląd sypialni

Pościele 3D mogą przedstawiać dowolny motyw, grafikę, zdjęcie, odwzorowujące trójwymiarowy wygląd zwierząt, kwiatów, krajobrazów, znanych miejsc. A wszystko to może być dostępne za dotknięciem ręki. Taka ekspresja wyrażenia tego, co się lubi, sprawdzi się, gdy chcemy pamiętać o jakimś szczególnym miejscu, lub kiedy naszym ulubieńcem jest konkretny gatunek kota. Z kolei realistyczne wizerunki postaci z bajek, przyczynią się do niejednego uśmiechu najmłodszych.

Konkretny typ

Pozostaje jeszcze wybranie odpowiedniego rozmiaru. Te znajdziemy w wersji poszewek na kołdry:
– 140 x 200,
– 160 x 200,
– 200 x 220,
i poduszki:
– 50 x 60,
– 70 x 80.

Do wyboru pozostają zapięcia: zamki lub guziki, a także materiał. Wysokogatunkowa bawełna lub satyna sprawdzą się o każdej porze roku. Co więcej doskonały nadruk, pozwoli na częste pranie, bez uszczerbku na pierwotnym wyglądzie. Wygląd pościeli 3D zawsze przykuje uwagę, i co najważniejsze, będzie pięknym elementem, którego motyw, pozwoli użytkownikowi powrócić do przyjemnych wspomnień każdej nocy.