Jak dobrać narzutę na łóżko?

narzuta-na-lozko-200X220

Narzuta na łóżko o wymiarach 200×220 to dość standardowy  i popularny rozmiar narzuty dla łóżka podwójnego. Jednak zazwyczaj narzutę kojarzymy z klasycznym kawałkiem pikowanej tkaniny. Tymczasem możliwości jest wiele. Warto zatem dobrać naszą narzutę do stylu mieszkania.

Dzianinowa

Taka narzuta na łóżko 200×220 znakomicie sprawdzi się w przypadku wnętrz urządzonych przytulnie. Doskonała będzie także dla osób, którym zawsze jest zimno – może pełnić rolę dodatkowego koca.

Futrzana

Futrzane narzuty na łóżko 200×220 znakomicie pasują do sypialni urządzonych w stylu skandynawskim. Co więcej  – dobrze się będą także komponowały z wnętrzami stylizowanymi na dawne polskie oraz utrzymanych w stylach rustykalnych.

Z tłoczonymi wzorami

Tłoczone wzory to pewien znak elegancji i wytworności. Taka narzuta komponować się będzie doskonale z  wnętrzem sypialni urządzonym w stylu klasycznym francuskim.

W stylu rustykalnym

Rustykalne narzuty z wieloma wzorkami kwiatowymi nie tylko będą pasować do klasycznie wiejskich wnętrz. Wpasują się one także w styl angielski!

Patchworkowa

Patchworkowe, zabawne narzuty na łóżko 200×220 znakomicie sprawdzą się w sypialniach artystycznych, urządzonych trochę w stylu boho. Świetne będą także dla rodzin z dziećmi – dzieci będą zachwycone podziwiając patchworkowe wzory.

Indyjska

W sprzedaży znajdziemy także przeróżne indyjskie narzuty. Warto je wybrać, jeśli jesteśmy miłośnikami podróży, a w domu lubimy wprowadzać orientalne klimaty.