Kabina prysznicowa 90×90 z brodzikiem czy odpływem liniowym?

Zakupienie nowej kabiny prysznicowej to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważną rolę odgrywa również to, aby ją odpowiednio zamontować co wbrew pozorom wcale nie jest prostym zadaniem. Osoby, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie zamontować brodzik, powinny skorzystać z pomocy odpowiednich specjalistów.

Jak zamontować kabinę prysznicową?

Nowa kabina prysznicowa 90×90 może być zamontowana na brodziku albo można wybrać również modele ze specjalnym odpływem liniowym. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście klasyczne brodziki, które produkowane są w szerokiej ofercie rozmiarów i tworzyw. Solidne brodziki mogą pochwalić się dużą odpornością na intensywną eksploatację i nieprzyjemne dla oka zarysowania. Brodziki przeznaczone są oczywiście do instalacji na podłodze. Znaleźć można również specjalne brodziki wpuszczane, dzięki którym można uzyskać minimalistyczny i nowoczesny efekt. Odpływ, to nic innego jak popularna rynienka prysznicowa, dzięki której można optycznie powiększyć łazienkę. Kabina prysznicowa 80×80 z odpływem prezentuje się bardzo estetycznie i co najważniejsze pozwala na pełną indywidualizację jeżeli chodzi o rozmiar strefy kąpieli.

Na co zwrócić uwagę?

Dobra kabina prysznicowa 90×90 powinna pochwalić się nie tylko odpowiednimi parametrami technicznymi, ale również oryginalnym designem. Ogromną rolę odgrywa jakość wykonania i użyte technologie. Producenci chcą przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też systematycznie unowocześniają swoje kabiny prysznicowe. Na szczególną uwagę zasługuje zaawansowana technologia eloksowania profili aluminiowych, dzięki której można liczyć na wysoką wodoszczelność. Dzięki lakierowaniu proszkowemu kabina prysznicowa 80×80 jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości i może pochwalić się oryginalnym designem.

Źródło: Łazienka Rea